All for Joomla The Word of Web Design

  

 

YÜKSELİŞ KOLEJİNDEN BAŞKAN ERYILMAZ’A TEBRİK ZİYARETİ


Yükseliş Koleji kurucuları ve yetkilileri Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz’ı makamında ziyaret ederek Başkan Eryılmaz’a yeni görevinde başarılar dilediler.

24 Nisan 2019 Çarşamba günü gerçekleşen ziyarete, Yükseliş Koleji kurucularından Tahsin Miçooğulları, Av. Mehmet Cumhur Karaali, Erhan Miçooğulları, Samet Eryılmaz, Erdal Uydur, Kurucu Temsilcisi Onur Miçooğulları ve Genel Müdür Yardımcısı Ebru Dalyan katıldı.

Yükseliş Koleji kurucularından Tahsin Miçooğulları yaptığı konuşmada; “ Değerli Başkanım, güzel Samandağ’ımıza başkan seçilmenizden dolayı sizi kutluyor, sizlere bu önemli görevinizde şahsım ve kurumum adına başarılar diliyorum. Biliyoruz ki işiniz çok zor. Yıllardır ihmal edilen ilçemizin birçok önemli sorunları sizden çözüm bekliyor. Ancak sizin bu işlerin üstesinden geleceğinize ve güzel Samandağ’ımıza hak ettiği güzellikleri kazandırarak halkımızın önemli sorunlarına çözümler üreteceğinize gönülden inanıyoruz.” İfadelerine yer verdi.

Başkan Eryılmaz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yükseliş Koleji kurucu ve yöneticilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

school and education

Halk Masası