Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Spor Kurulu’nun 19 Mayıs Anıtkabir Yürüyüşü CHP Genel Sekreteri Akif Hamzaçebi başkanlığında gerçekleştirildi.
Türkiye’nin çeşitli illerinde gelen başarılı sporcular Anıtkabir’de Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine çiçek bıraktı.
Cumhuriyet Halk Partisi Spor Kurulu Anıtkabir ziyareti programı ,Anıtkabir Aslanlı yolun başında ülkemizin dört bir yanından gelen gençlerle bir araya gelindi. CHP genel sekreteri ve spor kurulu başkanı Akif Hamzaçebi başkanlığında yürüyüşün başlaması ve mozoleye çelen konulması ve saygı duruşu gerçekleştirildi. İkinci Cumhurbaşkanımız İsmet İnönü’nün lahit’ine çelenk konulması ve saygı duruşuyla sona erdi. Ardından CHP Genel merkezi ziyaretiyle son buldu. Türkiye’nin dört bir yanından gelen sporcular 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı İle Gençlik Haftası kapsamında gerçekleştirilen programa katılarak memleketlerine geri döndüler.


SAMANDAĞLI GENÇLER BAŞKAN NEHİR’E TEŞEKKÜR ETTİ.
Samandağ Belediyesi spor müdürlüğünün organizasyonuyla Ankara’da düzenlene etkinliğe katılan genç sporcular ,Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’ e bu imkanı sağladığı teşekkür ettiler.
Samandağlı gençler açıklamalarında :”19 Mayıs Atatürk’ü anma gençlik ve spor bayramı ve gençlik haftası kapsamında gerçekleştirilen bu etkinlikte ,atamızın huzurunda olmak bizlere mutluluk verdi. Cumhuriyetimizin değerlerine her zaman sahip çıkacağız.Atatürk’ün bize gösterdiği aydınlık,çağdaş,evrensel değerlerden, aydınlık yoldan ayrılmayacağız.” ifadelerine yer verdiler.


BALBAY :”SPORCUNUN ZEKİ ÇEVİK VE ATATÜRKÇÜ OLANINI ÇOK SEVİYORUZ”
Konu ile ilgili açıklama yapan CHP Milletvekili Mustafa Balbay, “CHP Spor Kurulu’nun 19 Mayıs Anıtkabir Yürüyüşüne Genel Sekreterimiz Akif Hamzaçebi başkanlığında İzmir’den İstanbul’a, Ankara’dan Adana’ya, Zonguldak’tan Konya’ya tüm illerden genel sporcu ve yöneticiler katıldı. Sporcunun zeki, çevik, akıllı ve Atatürkçü olanını çok seviyoruz” dedi.
CHP Samandağ Gençlik Kolları Başkanı Burak Kimyonşan ve yönetim kurulu üyeleri etkinliğe katıldılar. CHP Samandağ İlçe eski başkanı İbrahim Aydoğan ,CHP Genel merkezi ziyaretine katılarak gençlerle bir araya geldi. İbrahim Aydoğan,Meryem Kılıç,Tamer Apiş ,Mehmet Kaynak partili gençleri ile günün anısına fotoğraf çekildiler.

 

Mayıs 22, 2018

SAMANDAĞ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ EKİPLERİ YOĞUN MESAİDE

Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçenin dört bir yanında çalışmalarına devam ediyor. Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in talimatları ile çalışmalarını gerçekleştiren Fen İşleri ekipleri ilçe genelinde yol yapım, onarım ve parke…
Mayıs 22, 2018

“ZEMEN EVVEL “ FİLMİNİN ÜCRETSİZ GÖSTERİMİ SAMANDAĞ’DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Samandağ Belediyesinin “Zemen Evvel “ adlı Arapça sinema filmini vatandaşlarla ücretsiz olarak buluşturacağı belirtildi. Kültür Ve Sosyal İşler Müdürü Fikret Özçelik:”26 Mayıs Cumartesi günü saat 20.00’de yeni çarşı salonunda ücretsiz olarak Samandağlıların…

BAŞKAN NEHİR,HALKLA İÇİÇE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

May 22, 2018
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir Mağaracık mahallesinde ikamet eden vatandaşlarla…

BAŞKAN NEHİR,DEĞİRMENBAŞI MAHALLESİNDE EV ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ

May 22, 2018
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, her fırsatta Samandağlı vatandaşlar ile bir araya…

TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ HATAY ŞUBESİ’NDEN SAMANDAĞ BELEDİYESİ’NE ZİYARET

May 21, 2018
Türkiye Sakatlar Derneği Hatay Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Tekin ve üyeleri…

TURİSTLERİN GÖZDESİ : TİTUS TÜNELİ

May 21, 2018
Turizm sezonunun başlamasıyla birlikte Samandağ Belediyesi tarafından başlatılan…