Samandağ Belediyesi Spor Müdürlüğü ekipleri 17 Mayıs 2018 Perşembe günü Anıtkabir’de yapılacak çelenk koyma törenine katıldı. Samandağlı sporcularda Samandağ belediyesinin organizasyonuyla Ankara’ya gitti.
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı İle Gençlik Haftası kapsamında 17 Mayıs Perşembe günü saat 09.00’da Spor kurulu başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel sekreteri Mehmet Akif Hamzaçebi başkanlığında, CHP Spor Kurulu Yönetim Kurulu Üyeleri, Spor Kurulu Danışma Meclisi Üyeleri, İl –İlçe Başkanlıkları Spor Komisyonları, Belediyeleri spor masaları ve destek verdiği spor kulübü sporcuları ile birlikte Anıtkabir ziyaret edildi, Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine ve ardından 2.Cumhurbaşkanımız İsmet İnönü’nün Lahit’ine törenle çelenk konuldu.


Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Kamacı:” Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in öncülüğünde Cumhuriyetimize,Cumhuriyet değerlerine Sahip çıkmak adına çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.Spor müdürlüğümüzün organizasyonuyla Samandağlı gençler Anıtkabir’de yapılacak törene katılmak üzere Ankara’ya gittiler. Bugün Ankara’da Anıtkabir’de yapılan olan tören bizim için çok anlamlıdır. Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün düşüncelerini ,ilkelerini sahiplenmeleri açısından,ülkemizin aydınlık yarınlara çıkması açısından çok önemli ve anlamlıdır.19 Mayıs Atatürk’ü anma ,Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. ”ifadelerine yer verdi.

Samandağ CHP Gençlik Kolları Başkanı Burak Kimyonşan ve yönetimi de etkinliğe katıldılar.

Mayıs 22, 2018

SAMANDAĞ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ EKİPLERİ YOĞUN MESAİDE

Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçenin dört bir yanında çalışmalarına devam ediyor. Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in talimatları ile çalışmalarını gerçekleştiren Fen İşleri ekipleri ilçe genelinde yol yapım, onarım ve parke…
Mayıs 22, 2018

“ZEMEN EVVEL “ FİLMİNİN ÜCRETSİZ GÖSTERİMİ SAMANDAĞ’DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Samandağ Belediyesinin “Zemen Evvel “ adlı Arapça sinema filmini vatandaşlarla ücretsiz olarak buluşturacağı belirtildi. Kültür Ve Sosyal İşler Müdürü Fikret Özçelik:”26 Mayıs Cumartesi günü saat 20.00’de yeni çarşı salonunda ücretsiz olarak Samandağlıların…

BAŞKAN NEHİR,HALKLA İÇİÇE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

May 22, 2018
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir Mağaracık mahallesinde ikamet eden vatandaşlarla…

BAŞKAN NEHİR,DEĞİRMENBAŞI MAHALLESİNDE EV ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ

May 22, 2018
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, her fırsatta Samandağlı vatandaşlar ile bir araya…

TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ HATAY ŞUBESİ’NDEN SAMANDAĞ BELEDİYESİ’NE ZİYARET

May 21, 2018
Türkiye Sakatlar Derneği Hatay Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Tekin ve üyeleri…

TURİSTLERİN GÖZDESİ : TİTUS TÜNELİ

May 21, 2018
Turizm sezonunun başlamasıyla birlikte Samandağ Belediyesi tarafından başlatılan…