Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Samandağ’ın dört bir yanında mesai saati gözetmeksizin çalışmalara devam ediyor. Fen işleri ekipleri belirlenen programlar kapsamında Mağaracık Mahallesi, Deniz Mahallesi, Fidanlı Mahallesi, Kurtderesi Mahallesi ve Çanakoluk Mahallesi’nde çalışmalarını gerçekleştiriyor.


Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mehmet Ali Bulut, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in talimatları ile Samandağ’ın 42 Mahallesinde gerekli yapım ve onarım çalışmalarının aksatılmadan gerçekleştirildiğinin bilgisini verdi.
Bulut yaptığı açıklamada; “ Fen İşleri ekiplerimiz ile ilçemizin 42 Mahallesine hizmet götürmek için çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bugün itibarı ile ekiplerimiz tarafından, Mağaracık Mahallesi’nde parkeye hazırlık çalışması tamamlandı. Deniz Mahallesi 208. Sokak’ta parkeye hazırlık çalışması tamamlandı. Fidanlı Mahallesi’nde menfez çalışmalarını tamamlanmış olup, dolgu ve tesviye çalışması yapılıyor. Kurtderesi Mahallesi’nde parkeye hazırlık çalışması yapılıyor. Çanakoluk Mahallesi parkeye hazırlık çalışması yapılıyor.” ifadelerine yer verdi.

Nisan 20, 2018

22 NiSAN’DA SAMANDAĞ’DA ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI FENER ALAYI YAPILACAK

Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Samandağ Belediyesi organizasyonuyla 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kutlamaları kapsamında ( Meşaleli Yürüyüş ) Fener Alayı 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı yürüyüşü gerçekleştirilecek. Hatay Büyükşehir…
Nisan 20, 2018

SAMANDAĞ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ EKİPLERİ İLÇE GENELİNDE ÇALIŞMALARINI GERÇEKLEŞTİRİYOR

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in talimatları ile belirlenen programlar dahilinde Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler yol yapım, onarım, parke kaplama ve asfalta hazırlık çalışmalarını gerçekleştiriyor. Mesai saati gözetmeden…

BAŞKAN NEHİR, JAN JAN KOZMETİK VE KİŞİSEL BAKIM MARKET’İ ZİYARET ETTİ

Nis 20, 2018
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Jan Jan Kozmetik ve Kişisel Bakım Market’i…

DİOR PASTANESİ’NİN 2. ŞUBESİ HATAY DEFNE'DE AÇILDI

Nis 20, 2018
Samandağ'da faaliyet gösteren Dior Pastanesi, dün(20.04.2018) saat 14:00’da Defne…

SAMANDAĞ BELEDİYESİNDE 23 NİSAN DEVİR TESLİM TÖRENİ

Nis 20, 2018
Samandağ Belediyesinde Başkanlık Makamı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı…

“TIMARHANE ENSTİTÜT” ADLI TİYATRO GÖSTERİSİNİN ÜCTERSİZ GÖSTERİMİ GERÇEKLEŞTİ

Nis 20, 2018
Samandağ Belediyesi Sponsorluğunda 19 Nisan 2018 Perşembe günü saat 19:30’da “Tımarhane…