14 Nisan Cumartesi günü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılmıyla Hatay Büyükşehir Belediyesi ,Samandağ Belediyesi,Arsuz ve Defne Belediyelerinin yapmış olduğu projelerin toplu açılış töreninin gerçekleşeceği Antakya buluşmasına Samandağlılar yoğun ilgi gösteriyor.


GELECEĞİMİZE SAHİP ÇIKMAK İÇİN CUMARTESİ GÜNÜ ANTAKYADAYIZ

Samandağlı vatandaşlar Cuma Uzun,Özcan Özçelik,Nedim Sürmeli Arif Akdeniz, Edip Bakır,Mehmet Dağ,Mehmet Yeşil, Çiğdem Çekiç,Mehmet Gündüz,Şerif Çıkar ”Sosyal Demokrat Belediyelerimizin yaptığı hizmetler ilimizde,ilçemizde önemli bir fark yaratmıştır. Bu hizmetlerin Genel Başkanımızın katılımıyla açılışının yapılması bizler için ayrı bir anlam taşımaktadır. Belediyelerimizin hizmetlerine sahip çıkmak için , hak,hukuk ,adalet için,laik demokratik cumhuriyete sahip çıkmak için,Atatürk devrimlerine sahip çıkmak için,iş,aş,ekmek için , geleceğimize sahip çıkmak için Cumartesi günü Antakya’dayız.”ifadelerine yer verdiler. 

BAŞKAN NEHİR , TOPLU AÇILIŞ TÖRENİMİZE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir:” Değerli Hemşerilerim 14 Nisan 2018 Cumartesi günü saat 16.30'da Antakya köprü başında Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla Hatay Büyükşehir Belediyesi, Samandağ Belediyesi ,Arsuz Belediyesi ve Defne Belediyesi'nin yapmış olduğu projelerin toplu açılış töreni gerçekleştirilecektir. Tüm halkımızı davet ediyor,sevgi ve saygılar sunuyorum.”ifadelerine yer verdi.