14 Nisan Cumartesi günü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılmıyla Hatay Büyükşehir Belediyesi ,Samandağ Belediyesi,Arsuz ve Defne Belediyelerinin yapmış olduğu projelerin toplu açılış töreninin gerçekleşeceği Antakya buluşmasına Samandağlılar yoğun ilgi gösteriyor.


GELECEĞİMİZE SAHİP ÇIKMAK İÇİN CUMARTESİ GÜNÜ ANTAKYADAYIZ

Samandağlı vatandaşlar Cuma Uzun,Özcan Özçelik,Nedim Sürmeli Arif Akdeniz, Edip Bakır,Mehmet Dağ,Mehmet Yeşil, Çiğdem Çekiç,Mehmet Gündüz,Şerif Çıkar ”Sosyal Demokrat Belediyelerimizin yaptığı hizmetler ilimizde,ilçemizde önemli bir fark yaratmıştır. Bu hizmetlerin Genel Başkanımızın katılımıyla açılışının yapılması bizler için ayrı bir anlam taşımaktadır. Belediyelerimizin hizmetlerine sahip çıkmak için , hak,hukuk ,adalet için,laik demokratik cumhuriyete sahip çıkmak için,Atatürk devrimlerine sahip çıkmak için,iş,aş,ekmek için , geleceğimize sahip çıkmak için Cumartesi günü Antakya’dayız.”ifadelerine yer verdiler. 

BAŞKAN NEHİR , TOPLU AÇILIŞ TÖRENİMİZE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir:” Değerli Hemşerilerim 14 Nisan 2018 Cumartesi günü saat 16.30'da Antakya köprü başında Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla Hatay Büyükşehir Belediyesi, Samandağ Belediyesi ,Arsuz Belediyesi ve Defne Belediyesi'nin yapmış olduğu projelerin toplu açılış töreni gerçekleştirilecektir. Tüm halkımızı davet ediyor,sevgi ve saygılar sunuyorum.”ifadelerine yer verdi.

Nisan 20, 2018

22 NiSAN’DA SAMANDAĞ’DA ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI FENER ALAYI YAPILACAK

Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Samandağ Belediyesi organizasyonuyla 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kutlamaları kapsamında ( Meşaleli Yürüyüş ) Fener Alayı 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı yürüyüşü gerçekleştirilecek. Hatay Büyükşehir…
Nisan 20, 2018

SAMANDAĞ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ EKİPLERİ İLÇE GENELİNDE ÇALIŞMALARINI GERÇEKLEŞTİRİYOR

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in talimatları ile belirlenen programlar dahilinde Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler yol yapım, onarım, parke kaplama ve asfalta hazırlık çalışmalarını gerçekleştiriyor. Mesai saati gözetmeden…

BAŞKAN NEHİR, JAN JAN KOZMETİK VE KİŞİSEL BAKIM MARKET’İ ZİYARET ETTİ

Nis 20, 2018
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Jan Jan Kozmetik ve Kişisel Bakım Market’i…

DİOR PASTANESİ’NİN 2. ŞUBESİ HATAY DEFNE'DE AÇILDI

Nis 20, 2018
Samandağ'da faaliyet gösteren Dior Pastanesi, dün(20.04.2018) saat 14:00’da Defne…

SAMANDAĞ BELEDİYESİNDE 23 NİSAN DEVİR TESLİM TÖRENİ

Nis 20, 2018
Samandağ Belediyesinde Başkanlık Makamı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı…

“TIMARHANE ENSTİTÜT” ADLI TİYATRO GÖSTERİSİNİN ÜCTERSİZ GÖSTERİMİ GERÇEKLEŞTİ

Nis 20, 2018
Samandağ Belediyesi Sponsorluğunda 19 Nisan 2018 Perşembe günü saat 19:30’da “Tımarhane…