Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret etti. Başkan Nehir, Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Refik Gümüşoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Ziyarete Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir ve Samandağ Belediyesi meclis üyeleri ve Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyeleri katıldı.
Başkan Nehir, ziyaret esnasında oda başkanı ve üyeleri ile sohbet ederek, Samandağ’ın genel durumu, esnafın sorunları ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulundu.
Başkan Nehir, geçtiğimiz günlerde Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimlerinde tekrar seçilerek güven tazeleyen Oda Başkanı Refik Gümüşoğlu’nu tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Başkan Nehir; “Esnafın durumu , şehrin gelişimi açısından önemlidir. Bu anlamda esnafımızın her zaman yanındayız. Ayrıca geçtiğimiz günlerde oda seçiminde tekrar seçilen Refik beyi tebrik ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.” dedi.
Gümüşoğlu, bu nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’e teşekkür etti.

Mayıs 21, 2018

TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ HATAY ŞUBESİ’NDEN SAMANDAĞ BELEDİYESİ’NE ZİYARET

Türkiye Sakatlar Derneği Hatay Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Tekin ve üyeleri Samandağ Belediyesini ziyaret etti. Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız ,dernek üyeleri ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu. Belediye Başkan…
Mayıs 21, 2018

TURİSTLERİN GÖZDESİ : TİTUS TÜNELİ

Turizm sezonunun başlamasıyla birlikte Samandağ Belediyesi tarafından başlatılan SAMANDAĞ’A GEL kent kampanyası çerçevesinde tanıtılan Titus Tüneli sosyal medyada büyük ilgi gördü. Samandağ Belediyesi Sosyal medya hesaplarından ve (“http://samandagagel.org/)…

BORAN BİSİKLET KÜLÜBÜNDEN ANLAMLI ETKİNLİK

May 21, 2018
Samandağ Boran Bisiklet Spor Kulübü Derneği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor…

BAŞKAN NEHİR , İCRAATLARINI VE PROJELERİNİ”GÜN IŞIĞI”PRORAMINDA ANLATTI

May 21, 2018
Samandağ Belediye başkanı Mithat Nehir, bugün (17.05.2018 Perşembe günü) saat 17.30’da…

FEN İŞLERİ EKİPLERİ ÇALIŞMALARINI SÜRÜDÜRÜYOR

May 18, 2018
Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yol yapım, onarım ve…

ATATÜRKÇÜ GENÇLER ANITKABİR’İ ZİYARET ETTİ

May 18, 2018
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Spor Kurulu’nun 19 Mayıs Anıtkabir Yürüyüşü CHP Genel…