Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret etti. Başkan Nehir, Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Refik Gümüşoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Ziyarete Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir ve Samandağ Belediyesi meclis üyeleri ve Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyeleri katıldı.
Başkan Nehir, ziyaret esnasında oda başkanı ve üyeleri ile sohbet ederek, Samandağ’ın genel durumu, esnafın sorunları ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulundu.
Başkan Nehir, geçtiğimiz günlerde Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimlerinde tekrar seçilerek güven tazeleyen Oda Başkanı Refik Gümüşoğlu’nu tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Başkan Nehir; “Esnafın durumu , şehrin gelişimi açısından önemlidir. Bu anlamda esnafımızın her zaman yanındayız. Ayrıca geçtiğimiz günlerde oda seçiminde tekrar seçilen Refik beyi tebrik ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.” dedi.
Gümüşoğlu, bu nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’e teşekkür etti.

Ocak 19, 2018

ODA BAŞKANLARI İLE YETKİLİLER BİR ARAYA GELDİ

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in ev sahipliğinde Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı Refik Gümüş ve Bakkallar odası başkanı Necdet Aslan, Hatay Büyükşehir belediyesi yetkilileri ve tarfik şube müdürlüğü yetkilisi ile bir araya gelerek ulaşım…
Ocak 19, 2018

SAMANDAĞ ÇÖĞÜRLÜ MAHALLESİNDE 1. DÖNEM YIL SONU KARNE TÖRENİ DÜZENLENDİ

İlçemiz okullarından Çöğürlü Ortaokulunda yapılan karne töreninde çocuklar karne heyecanı yaşadı. Düzenlenen karne törenine Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız , İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi KAPO,Çöğürlü Muhtarı Mehmet Doğru, öğretmenler,…

BAŞKAN NEHİR’DEN YARIYIL TATİLİ MESAJI

Oca 19, 2018
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, 2017-2018 eğitim-öğretim yılı 1. döneminin sona…

FEN İŞLERİ EKİPLERİ, MEVSİMSEL ÇALIŞMALARI GERÇEKLEŞTİRDİ

Oca 18, 2018
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in talimatları ile ilçe genelinde mevsimsel…

BU TOPRAKLARDA HUZUR VAR,SEVGİ VAR,KARDEŞLİK VAR

Oca 18, 2018
Samandağ Belediyesi ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi…

TEŞEKKÜR

Oca 18, 2018
Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Samandağ Belediyesi organizasyonuyla 12 Ocak Cuma günü…