Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret etti. Başkan Nehir, Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Refik Gümüşoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Ziyarete Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir ve Samandağ Belediyesi meclis üyeleri ve Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyeleri katıldı.
Başkan Nehir, ziyaret esnasında oda başkanı ve üyeleri ile sohbet ederek, Samandağ’ın genel durumu, esnafın sorunları ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulundu.
Başkan Nehir, geçtiğimiz günlerde Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimlerinde tekrar seçilerek güven tazeleyen Oda Başkanı Refik Gümüşoğlu’nu tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Başkan Nehir; “Esnafın durumu , şehrin gelişimi açısından önemlidir. Bu anlamda esnafımızın her zaman yanındayız. Ayrıca geçtiğimiz günlerde oda seçiminde tekrar seçilen Refik beyi tebrik ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.” dedi.
Gümüşoğlu, bu nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’e teşekkür etti.