6 – 12 Aralık tarihleri arasında Ansam Kültür Derneği & Fotofilm Sanat Merkezi tarafından düzenlenecek, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Hatay Valiliği ve Hatay Büyükşehir Belediyesi , Samandağ Belediyesi ve ATSO ( Antakya Ticaret ve Sanayi odası ) tarafından desteklenen 5.Uluslararası Antakya Film Festivali başlıyor! 

5. Uluslararası Antakya Film Festivali’nin uzun metraj, Belgesel ve Kısa film finalistleri gösterime hazır. Festival filmleri özel gösterimlerle festivalin temasına uygun “Barış ve Dostluk” Temasıyla sinemaseverlerin huzuruna çıkacak.

Festival Ses Getirecek!

Ansam Kültür Derneği başkanı ve festival direktörü Mehmet Oflazoğlu ; 6 Aralıkta Hatay Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek açılış ve onur ödülleri töreninde bu yılki onur ödüllerinin, Selda Alkor ve Nuri Alço’ya, Jüri Orontes Özel Ödülü’nün de Tuğrul Meteer’e verileceğini belirtti. Yine festivalin 12 Aralıkta gerçekleştirilecek kapanış ve ödül töreni Samandağ Yeni Çarşı Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek kapanış töreninde Türk sinemasının önemli ismi Arzu Okay’da yer alacak. Festival film gösterimlerinin konak sineması ve mimarlar odası salonlarında gerçekleştirileceğini ifade eden Oflazoğlu tüm Antakya halkını 6 aralıkta yapılacak Açılış ve 12 Aralıkta gerçekleştirilecek kapanış ödül törenine davet ederken tüm Antakya halkının bu sinema haftasında festival filmlerini izlemeye çağırdı.

Şubat 20, 2018

HATSU GENEL MÜDÜRÜ ÇAPARALİ İLE MIZRAKLI VE SAMANDAĞ GENELİNDE YAPILACAK ÇALIŞMALAR KONUŞULDU

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Mızraklı mahalle muhtarı Semih Bal,Samandağ Belediye Meclis üyesi Ali Deniz, Hatsu Genel Müdürü Mehmet Çaparali’yi makamında ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında Mızraklı Mahallesinde asfaltlanması düşünülen yolun…
Şubat 20, 2018

FEN İŞLERİ EKİPLERİ ÇALIŞMALARINI YOĞUNLAŞTIRDI

Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce, parke taşı döşeme, kaldırım, yol açma çalışmalarının yanı sıra yollarda bulunan çukurlara yama ve tamir işleri yapılıyor. Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir öncülüğünde yapılan çalışmalar…

ADEM NURAL MESLEK VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDULAR

Şub 20, 2018
İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan, Samandağ Kaymakamı Dr. Cahit Çelik, İlçe Milli…

SAMANDAĞ SAMANDAĞ OLALI BÖYLE HİZMET GÖRMEDİ

Şub 20, 2018
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir öncülüğünde geçtiğimiz yıl temmuz ayında hizmete…

BAŞKAN NEHİR RADYO ŞOK’UN CANLI YAYIN KONUĞU OLACAK

Şub 19, 2018
20 Şubat 2018 Salı günü saat 20:00 de 92.5 Hatay Radyo Şok'ta Ressam Ali Taş ile Gizem…

BAŞKAN NEHİR TEKEBAŞILI BALIKÇI SAİT SAĞLAMTAŞ’A GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

Şub 19, 2018
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, geçtiğimiz günlerde teknesi alabora olan…