Samandağ Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından Çiğdede Mahallesi’nde, Hadim Sokak ile Dumlupınar Caddesi arasındaki ara sokakta yol yapım çalışması devam ediyor. Dumlupınar Caddesi ile Hadım Sokak arasında kullanılmayacak durumda olan yolda, yol açma, parke altı malzeme serme çalışları tamamlanmış olup parke döşeme çalışmaları devam ediyor.
Kullanılamayacak durumda olan sokağın açılması ve kullanıma açılmasından vatandaşlar büyük memnuniyet duydu. Vatandaşlar, çalışanlara çay ve pasta – börek ikram ederek duydukları memnuniyeti dile getirdiler.


Samandağ Belediyesi yetkilileri tarafından, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in talimatları ile ilçe genelinde çalışmaların devam ettiği ve Samandağ’ın daha yaşanabilir bir yer olması için çalışmaların devam edeceği bildirildi.
Ayrıca vatandaşların çalışmalara gösterdiği ilgi ile ilgili; “ vatandaşlarımızın çalışmaları bu şekilde sahiplenmesi ve çalışanlarımıza sahip çıkmaları bizi çok mutlu ediyor. Samandağımızı vatandaşlarımız ile el ele inşa edeceğiz” ifadelerine yer verildi.

Ocak 19, 2018

ODA BAŞKANLARI İLE YETKİLİLER BİR ARAYA GELDİ

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in ev sahipliğinde Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı Refik Gümüş ve Bakkallar odası başkanı Necdet Aslan, Hatay Büyükşehir belediyesi yetkilileri ve tarfik şube müdürlüğü yetkilisi ile bir araya gelerek ulaşım…
Ocak 19, 2018

SAMANDAĞ ÇÖĞÜRLÜ MAHALLESİNDE 1. DÖNEM YIL SONU KARNE TÖRENİ DÜZENLENDİ

İlçemiz okullarından Çöğürlü Ortaokulunda yapılan karne töreninde çocuklar karne heyecanı yaşadı. Düzenlenen karne törenine Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız , İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi KAPO,Çöğürlü Muhtarı Mehmet Doğru, öğretmenler,…

BAŞKAN NEHİR’DEN YARIYIL TATİLİ MESAJI

Oca 19, 2018
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, 2017-2018 eğitim-öğretim yılı 1. döneminin sona…

FEN İŞLERİ EKİPLERİ, MEVSİMSEL ÇALIŞMALARI GERÇEKLEŞTİRDİ

Oca 18, 2018
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in talimatları ile ilçe genelinde mevsimsel…

BU TOPRAKLARDA HUZUR VAR,SEVGİ VAR,KARDEŞLİK VAR

Oca 18, 2018
Samandağ Belediyesi ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi…

TEŞEKKÜR

Oca 18, 2018
Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Samandağ Belediyesi organizasyonuyla 12 Ocak Cuma günü…