Samandağ Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından Çiğdede Mahallesi’nde, Hadim Sokak ile Dumlupınar Caddesi arasındaki ara sokakta yol yapım çalışması devam ediyor. Dumlupınar Caddesi ile Hadım Sokak arasında kullanılmayacak durumda olan yolda, yol açma, parke altı malzeme serme çalışları tamamlanmış olup parke döşeme çalışmaları devam ediyor.
Kullanılamayacak durumda olan sokağın açılması ve kullanıma açılmasından vatandaşlar büyük memnuniyet duydu. Vatandaşlar, çalışanlara çay ve pasta – börek ikram ederek duydukları memnuniyeti dile getirdiler.


Samandağ Belediyesi yetkilileri tarafından, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in talimatları ile ilçe genelinde çalışmaların devam ettiği ve Samandağ’ın daha yaşanabilir bir yer olması için çalışmaların devam edeceği bildirildi.
Ayrıca vatandaşların çalışmalara gösterdiği ilgi ile ilgili; “ vatandaşlarımızın çalışmaları bu şekilde sahiplenmesi ve çalışanlarımıza sahip çıkmaları bizi çok mutlu ediyor. Samandağımızı vatandaşlarımız ile el ele inşa edeceğiz” ifadelerine yer verildi.

Nisan 20, 2018

22 NiSAN’DA SAMANDAĞ’DA ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI FENER ALAYI YAPILACAK

Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Samandağ Belediyesi organizasyonuyla 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kutlamaları kapsamında ( Meşaleli Yürüyüş ) Fener Alayı 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı yürüyüşü gerçekleştirilecek. Hatay Büyükşehir…
Nisan 20, 2018

SAMANDAĞ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ EKİPLERİ İLÇE GENELİNDE ÇALIŞMALARINI GERÇEKLEŞTİRİYOR

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in talimatları ile belirlenen programlar dahilinde Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler yol yapım, onarım, parke kaplama ve asfalta hazırlık çalışmalarını gerçekleştiriyor. Mesai saati gözetmeden…

BAŞKAN NEHİR, JAN JAN KOZMETİK VE KİŞİSEL BAKIM MARKET’İ ZİYARET ETTİ

Nis 20, 2018
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Jan Jan Kozmetik ve Kişisel Bakım Market’i…

DİOR PASTANESİ’NİN 2. ŞUBESİ HATAY DEFNE'DE AÇILDI

Nis 20, 2018
Samandağ'da faaliyet gösteren Dior Pastanesi, dün(20.04.2018) saat 14:00’da Defne…

SAMANDAĞ BELEDİYESİNDE 23 NİSAN DEVİR TESLİM TÖRENİ

Nis 20, 2018
Samandağ Belediyesinde Başkanlık Makamı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı…

“TIMARHANE ENSTİTÜT” ADLI TİYATRO GÖSTERİSİNİN ÜCTERSİZ GÖSTERİMİ GERÇEKLEŞTİ

Nis 20, 2018
Samandağ Belediyesi Sponsorluğunda 19 Nisan 2018 Perşembe günü saat 19:30’da “Tımarhane…