Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçenin farklı noktalarında gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceledi.
Deniz Mahallesi Girne Caddesinde yol düzenleme parke kaplama çalışması , Şükrü Kanatlı Mahallesi Aktepe sokak’ta yol düzenleme ve kaplama çalışmaları, Şükrü Kanatlı mahallesi Öğretmen Ali Aslan caddesi belediye konutları civarında yol yapım ve park çalışmaları, Cemal Gürsel Mahallesi Kilise caddesi civarında yol çalışmaları, Çanakoluk mahallesinde yol yapım ve park çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Nehir ilçenin genelinde yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı ve yerinde inceleyerek denetimlerini yaptı.


Çalışmaların plan ve programlara uygun biçimde devam ettiğini vurgulayan Başkan Mithat Nehir ," Birimlerimiz hız kesmeden Çocuk Parkları ve ilçe genelinde parke yenileme, çevre düzenleme çalışmalarını devam ettiriyor. Başlanan işlerin hemen hizmete sunulması için büyük gayret gösteriyoruz. Biz, başladığımız işin hızlandırılması, en kısa sürede tamamlanması ve vatandaşlarımızın kullanabileceği hale getirilmesi için çalışmaları yerinde inceliyor ve denetimlerimizi yapıyoruz" dedi.


ÇANAKOLUK MAHALLESİNE ÇOCUK PARKI
Başkan Nehir, daha sonra mahalle sakinleri ile birlikte Çanak oluk mahallesine yapılan çocuk parkını yerinde inceledi. Park ve Bahçeler Müdürü Perihan Çevikel,Çanak oluk mahallesinin yanı sıra Deniz ,Çiğdede,Kurt deresi,Sutaşı ,Mağaracık Mahallelerinde yeni park çalışmalarını yapımının eş zamanlı olarak sürdürüldüğünü belirtti.


Başkan Nehir :” Çanakoluk mahallemize çocuklarımızın oynayacağı, şenleneceği, zaman geçireceği çocuk parkı yapıyoruz. Çanokoluk mahalle halkıyla burada bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunduk.Diğer mahallerimizde de park yapım ,yenileme çalışmalarımızı yaptık.Bu bölgede Tomruksuyu mahallesine yeni bir park kazandırdık. Ataköy Mahallesindeki parkımızı da yeniliyoruz. Diğer parklarda da rutin bakım çalışmaları yapılıyor. Bu çalışmaları ilçe geneline yayarak hedeflerimiz doğrultusunda he mahalleye en az bir park kazandıracağız.”dedi.
Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız,Samandağ Fen İşleri Müdürü Mehmet Ali Bulut, Park ve Bahçeler Müdürü Perihan Çevikel hazır bulunarak başkan Nehir’e çalışmalarla ilgili bilgi verdiler.

Kasım 24, 2017

ÖĞRETMENLER GÜNÜ SAMANDAĞ’DA BÜYÜK BİR COŞKU İLE KUTLANDI

24 Kasım Öğretmenler Günü, Samandağ 75. Yıl Parkında büyük bir coşku ile kutlandı. Sabah saat 09:00’da başlayan kutlama törenine Samandağ Kaymakamı Dr. Cahit Çelik, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Emrah Nergiz, Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Kamacı,…
Kasım 24, 2017

SAMANDAĞ BELEDİYE BAŞKANVEKİLİ MEHMET ALİ KAMACI ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Samandağ Belediye Başkan Vekili Mehmet Ali Kamacı yayınladığı bir mesajla öğretmenler gününü kutladı. Kamacı mesajında:”Öğretmenlerimiz Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde laik ,çağdaş eğitimi özümseyerek , donanımlı ve ahlaklı nesillerin yetişmesi…

SAMANDAĞ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET YILDIZ ,ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI.

Kas 24, 2017
Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız , 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla…

“ÇOCUKLARIMIZIN SAĞLIKLI BÜYÜMELERİ İÇİN ELİMİZDEN GELEN HER ŞEYİ YAPIYORUZ”

Kas 23, 2017
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in öncülüğünde kurulan Samandağ Belediyesi Kreş ve…

SAMANDAĞ BELEDİYESİ EKİPLERİ KOORDİNELİ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Kas 23, 2017
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in talimatları doğrultusunda Fen İşleri…

SAMANDAĞIMIZI EL ELE, HEP BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ

Kas 23, 2017
Samandağ Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından Çiğdede Mahallesi’nde, Hadim Sokak ile…