Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçenin farklı noktalarında gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceledi.
Deniz Mahallesi Girne Caddesinde yol düzenleme parke kaplama çalışması , Şükrü Kanatlı Mahallesi Aktepe sokak’ta yol düzenleme ve kaplama çalışmaları, Şükrü Kanatlı mahallesi Öğretmen Ali Aslan caddesi belediye konutları civarında yol yapım ve park çalışmaları, Cemal Gürsel Mahallesi Kilise caddesi civarında yol çalışmaları, Çanakoluk mahallesinde yol yapım ve park çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Nehir ilçenin genelinde yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı ve yerinde inceleyerek denetimlerini yaptı.


Çalışmaların plan ve programlara uygun biçimde devam ettiğini vurgulayan Başkan Mithat Nehir ," Birimlerimiz hız kesmeden Çocuk Parkları ve ilçe genelinde parke yenileme, çevre düzenleme çalışmalarını devam ettiriyor. Başlanan işlerin hemen hizmete sunulması için büyük gayret gösteriyoruz. Biz, başladığımız işin hızlandırılması, en kısa sürede tamamlanması ve vatandaşlarımızın kullanabileceği hale getirilmesi için çalışmaları yerinde inceliyor ve denetimlerimizi yapıyoruz" dedi.


ÇANAKOLUK MAHALLESİNE ÇOCUK PARKI
Başkan Nehir, daha sonra mahalle sakinleri ile birlikte Çanak oluk mahallesine yapılan çocuk parkını yerinde inceledi. Park ve Bahçeler Müdürü Perihan Çevikel,Çanak oluk mahallesinin yanı sıra Deniz ,Çiğdede,Kurt deresi,Sutaşı ,Mağaracık Mahallelerinde yeni park çalışmalarını yapımının eş zamanlı olarak sürdürüldüğünü belirtti.


Başkan Nehir :” Çanakoluk mahallemize çocuklarımızın oynayacağı, şenleneceği, zaman geçireceği çocuk parkı yapıyoruz. Çanokoluk mahalle halkıyla burada bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunduk.Diğer mahallerimizde de park yapım ,yenileme çalışmalarımızı yaptık.Bu bölgede Tomruksuyu mahallesine yeni bir park kazandırdık. Ataköy Mahallesindeki parkımızı da yeniliyoruz. Diğer parklarda da rutin bakım çalışmaları yapılıyor. Bu çalışmaları ilçe geneline yayarak hedeflerimiz doğrultusunda he mahalleye en az bir park kazandıracağız.”dedi.
Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız,Samandağ Fen İşleri Müdürü Mehmet Ali Bulut, Park ve Bahçeler Müdürü Perihan Çevikel hazır bulunarak başkan Nehir’e çalışmalarla ilgili bilgi verdiler.

Ocak 19, 2018

ODA BAŞKANLARI İLE YETKİLİLER BİR ARAYA GELDİ

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in ev sahipliğinde Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı Refik Gümüş ve Bakkallar odası başkanı Necdet Aslan, Hatay Büyükşehir belediyesi yetkilileri ve tarfik şube müdürlüğü yetkilisi ile bir araya gelerek ulaşım…
Ocak 19, 2018

SAMANDAĞ ÇÖĞÜRLÜ MAHALLESİNDE 1. DÖNEM YIL SONU KARNE TÖRENİ DÜZENLENDİ

İlçemiz okullarından Çöğürlü Ortaokulunda yapılan karne töreninde çocuklar karne heyecanı yaşadı. Düzenlenen karne törenine Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız , İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi KAPO,Çöğürlü Muhtarı Mehmet Doğru, öğretmenler,…

BAŞKAN NEHİR’DEN YARIYIL TATİLİ MESAJI

Oca 19, 2018
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, 2017-2018 eğitim-öğretim yılı 1. döneminin sona…

FEN İŞLERİ EKİPLERİ, MEVSİMSEL ÇALIŞMALARI GERÇEKLEŞTİRDİ

Oca 18, 2018
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in talimatları ile ilçe genelinde mevsimsel…

BU TOPRAKLARDA HUZUR VAR,SEVGİ VAR,KARDEŞLİK VAR

Oca 18, 2018
Samandağ Belediyesi ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi…

TEŞEKKÜR

Oca 18, 2018
Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Samandağ Belediyesi organizasyonuyla 12 Ocak Cuma günü…