Hatay Büyükşehir Belediyesi, Ulaşım Koordinasyon Merkezi(UKOME) komisyonu Ekim ayı olağan toplantısı Samandağ Belediyesi hizmet binasında bulunan toplantı salonunda 18.10.2017 Çarşamba günü gerçekleştirildi. Toplantıya HBB Genel Sekreteri, Genel Sekreter Yardımcısı, Ukome Şube Müdürü, Ulaşım Dairesi Başkanı ve ilgili kurum yetkilileri ile daire başkanları katıldı. Samandağ Belediyesi’nde gerçekleşen toplantıya Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir ve Zabıta Müdürü Önder Şimşek ev sahipliği yaptı.
HBB Genel Sekreteri Prof. Dr. Mehmet Maden başkanlığında ve diğer kurul üyelerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda kavşak düzenlemeleri ve okul çevresi düzenlemeleri ile ilgili konular sıkça gündeme geldi.
Samandağ Belediyesi ile ilgili olarak 31. Maddede; “ Samandağ İlçe Emniyet Müdürlüğü trafik akışının rahatlaması ve trafik güvenliğinin daha iyi sağlanabilmesi adına “S.S. 42 Nolu Çevlik Favvar Mot. Taş. Koop., S.S. 124 Nolu Tekebaşı Meydan Mot. Taş. Koop., S.S. 210 Nolu Yüksek Mızraklı Mot. Taş. Koop. ve S.S. 215 Nolu Sutaşı Mot. Taş. Koop.”güzergahlarının revize edilmesi talebi” oy birliği ile alt komisyona sevk edildi.

Toplantıda 42 gündem maddesi ve 3 ek gündem maddesi olmak üzere 45 madde görüşüldü. Görüşülen gündem maddelerinden 5’i red edildi, 5’i alt komisyona gönderildi kalan 35 madde ise oy birliği ile kabul edildi.

Kasım 24, 2017

ÖĞRETMENLER GÜNÜ SAMANDAĞ’DA BÜYÜK BİR COŞKU İLE KUTLANDI

24 Kasım Öğretmenler Günü, Samandağ 75. Yıl Parkında büyük bir coşku ile kutlandı. Sabah saat 09:00’da başlayan kutlama törenine Samandağ Kaymakamı Dr. Cahit Çelik, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Emrah Nergiz, Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Kamacı,…
Kasım 24, 2017

SAMANDAĞ BELEDİYE BAŞKANVEKİLİ MEHMET ALİ KAMACI ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Samandağ Belediye Başkan Vekili Mehmet Ali Kamacı yayınladığı bir mesajla öğretmenler gününü kutladı. Kamacı mesajında:”Öğretmenlerimiz Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde laik ,çağdaş eğitimi özümseyerek , donanımlı ve ahlaklı nesillerin yetişmesi…

SAMANDAĞ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET YILDIZ ,ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI.

Kas 24, 2017
Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız , 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla…

“ÇOCUKLARIMIZIN SAĞLIKLI BÜYÜMELERİ İÇİN ELİMİZDEN GELEN HER ŞEYİ YAPIYORUZ”

Kas 23, 2017
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in öncülüğünde kurulan Samandağ Belediyesi Kreş ve…

SAMANDAĞ BELEDİYESİ EKİPLERİ KOORDİNELİ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Kas 23, 2017
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in talimatları doğrultusunda Fen İşleri…

SAMANDAĞIMIZI EL ELE, HEP BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ

Kas 23, 2017
Samandağ Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından Çiğdede Mahallesi’nde, Hadim Sokak ile…