Türkiye Muharip Gaziler Derneği Hatay Şube Başkanı Mehmet Ramiz Bakır, Yönetim Kurulu üyeleri İbrahim Çıkik, Galip Dalyan, Dernek üyesi ve Samandağ Temsilcisi Akıl Paşa, Belediye Meclis üyesi Habip Kapı, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’i ziyaret ederek, onursal üyelik belgesi takdim ettiler.
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Hatay Şube Başkanı Mehmet Ramiz Bakır :“Sn. Başkanı ziyaretimizin nedeni derneğimize yakın ilgi göstermesidir. Sn Belediye Başkanımız Mithat Nehir 20 temmuz 1974 Kıbrıs barış harekatının yıldönümü dolayısıyla gazi arkadaşlarımızı Samandağ’da misafir etmiş ,akşam yemeğinde bizi buluşturmuştur.Bu anlamalı katkıları için teşekkür ediyoruz. Bu gün Başkan Nehir’in derneğimizin onursal üyeliğine alınmasıyla ilgili onursal üyelik belgesini takdim etmek için geldik.”dedi.


Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir:” Kıbrıs barış harekâtının yıldönümünde sizlerle bir araya gelerek gönül köprüleri kurmayı hedefledik. Bu anlamda sizlerle çeşitli vesilelerle bir araya gelmeye ,sizleri desteklemeye devam edeceğim. Onursal üyeliğe layık gördüğünüzden dolayı teşekkür ederim.”dedi.

Eylül 25, 2017

BAŞKAN VEKİLİ ELMAS KOKU

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in Sodem(Sosyal Demorat Belediyeler Derneği) toplantısında İstanbul’da bulunmasından dolayı Samandağ Belediye Başkanlığına Meclis Üyesi Elmas Koku vekalet edecek. Samandağ Belediye meclisinde kadın temsiliyet oranı…
Eylül 25, 2017

SAMANDAĞ BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir öncülüğünde Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından 2017 – 2018 eğitim öğretim yılının başlaması ve okulların açılması sebebi ile okul bahçelerinde ağaç budama ve temizlik çalışmaları yapıldı. Ayrıca…

BAŞKAN NEHİR SODEM TOPLANTISINA KATILDI

Eyl 25, 2017
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Sosyal demokrat belediyeler arasındaki iletişimin…

SAMANDAĞ BELEDİYESİ, “AMBALAJ ATIĞI GERİ KAZANIM PROJESİ'Nİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Eyl 25, 2017
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in talimatları doğrultusunda daha temiz ve daha…

DİTABETTE DOKU VE ORGANLARI KORUMA DİYABET EĞİTİMİ BİLİNÇLENDİRME SEMİNERİ SAMANDAĞ'DA GERÇEKLEŞTİ

Eyl 25, 2017
23.09.2017 Cumartesi günü saat 14.00 ‘ te Samandağ Belediyesi eski nikah salonunda…

BAŞKAN YAMAN’IN ACI GÜNÜ

Eyl 25, 2017
Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman abisini kaybetti.Defne Belediye Başkanı Dr.…