Samandağ Turizm İşletmecileri ve Yatırımcıları Derneği(SATİYAD) tarafından düzenlenen 1. Samandağ Turizm Festivali etkinlikleri kapsamında ünlü Sanatçı Çelik Ali İsmail Korkmaz festival alanında sahne çıkarak hayranlarıyla buluştu.

Türkiye’nin yakından tanıdığı sanatçı Çelik hayranları tarafından ayakta alkışladı Sanatçı Çelik’in söylemiş olduğu ritmik şarkılarla Samandağlılar gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlendiler.

Samandağ Turizm İşletmecileri ve Yatırımcıları Derneği SATİYAD tarafından birincisi düzenlenen, Samandağ Kaymakamlığı, Büyükşehir Belediyesi, Samandağ Belediyesi, sivil toplum kuruluşları, spor kulüpleri, işadamları ve esnaf tarafından desteklenen 1. Samandağ Turizm Festivali 13- 19 Ağustos tarihleri arasında Ali İsmail Korkmaz Festival Alanında etkinlikler devam ediyor.

Festival kapsamında Plaj Futbolu, Plaj Voleybol turnuvası, yerel ve ulusal düzeyde sanatçıların konserleri, Bisiklet yarışı, sualtı dalışı, yelken sörfü ve doğa yürüyüşü etkinlikleri yer aldı.

PROTOKOLE, STK’KARA ODA BAŞKANLARINA ESNAV , İŞ ADAMLARINA VE EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR

Festivale ilgili SATİYAD yönetim kurulu adına başkan Tahsin Boğday tarafından yapılan açıklamada “ Bu yıl dernek olarak 1.sini düzenlediğimiz 1. Samandağ Turizm Festivaline Bütün Hatay Halkını davet ediyoruz. Festivalin amacı, adından da anlaşılacağı üzere Turizmi canlandırmak, ilçemizin sahip olduğu doğal, kültürel ve tarihi zenginlikleri en iyi şekilde değerlendirerek tanıtımını yapmak. Sportif faaliyetlerle gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmaya ve onları sağlıklı bir yaşama teşvik etmektir. Bu festivale destek veren başta İlçe Kaymakamımız Sayın Dr. Cahit Çelik’e, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Lütfü Savaş’a, Samandağ Belediye Başkanımız Sayın Mithat Nehir’e, sivil toplum kuruluşlarına, odalara , işadamlarımıza, vakıflara, Meydan, Çevlik ve Deniz Sitesindeki işletmeci arkadaşlarımıza, esnafımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.

Şubat 20, 2018

HATSU GENEL MÜDÜRÜ ÇAPARALİ İLE MIZRAKLI VE SAMANDAĞ GENELİNDE YAPILACAK ÇALIŞMALAR KONUŞULDU

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Mızraklı mahalle muhtarı Semih Bal,Samandağ Belediye Meclis üyesi Ali Deniz, Hatsu Genel Müdürü Mehmet Çaparali’yi makamında ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında Mızraklı Mahallesinde asfaltlanması düşünülen yolun…
Şubat 20, 2018

FEN İŞLERİ EKİPLERİ ÇALIŞMALARINI YOĞUNLAŞTIRDI

Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce, parke taşı döşeme, kaldırım, yol açma çalışmalarının yanı sıra yollarda bulunan çukurlara yama ve tamir işleri yapılıyor. Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir öncülüğünde yapılan çalışmalar…

ADEM NURAL MESLEK VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDULAR

Şub 20, 2018
İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan, Samandağ Kaymakamı Dr. Cahit Çelik, İlçe Milli…

SAMANDAĞ SAMANDAĞ OLALI BÖYLE HİZMET GÖRMEDİ

Şub 20, 2018
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir öncülüğünde geçtiğimiz yıl temmuz ayında hizmete…

BAŞKAN NEHİR RADYO ŞOK’UN CANLI YAYIN KONUĞU OLACAK

Şub 19, 2018
20 Şubat 2018 Salı günü saat 20:00 de 92.5 Hatay Radyo Şok'ta Ressam Ali Taş ile Gizem…

BAŞKAN NEHİR TEKEBAŞILI BALIKÇI SAİT SAĞLAMTAŞ’A GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

Şub 19, 2018
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, geçtiğimiz günlerde teknesi alabora olan…