Samandağ Turizm İşletmecileri ve Yatırımcıları Derneği(SATİYAD) tarafından düzenlenen 1. Samandağ Turizm Festivali etkinlikleri kapsamında ünlü Sanatçı Çelik Ali İsmail Korkmaz festival alanında sahne çıkarak hayranlarıyla buluştu.

Türkiye’nin yakından tanıdığı sanatçı Çelik hayranları tarafından ayakta alkışladı Sanatçı Çelik’in söylemiş olduğu ritmik şarkılarla Samandağlılar gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlendiler.

Samandağ Turizm İşletmecileri ve Yatırımcıları Derneği SATİYAD tarafından birincisi düzenlenen, Samandağ Kaymakamlığı, Büyükşehir Belediyesi, Samandağ Belediyesi, sivil toplum kuruluşları, spor kulüpleri, işadamları ve esnaf tarafından desteklenen 1. Samandağ Turizm Festivali 13- 19 Ağustos tarihleri arasında Ali İsmail Korkmaz Festival Alanında etkinlikler devam ediyor.

Festival kapsamında Plaj Futbolu, Plaj Voleybol turnuvası, yerel ve ulusal düzeyde sanatçıların konserleri, Bisiklet yarışı, sualtı dalışı, yelken sörfü ve doğa yürüyüşü etkinlikleri yer aldı.

PROTOKOLE, STK’KARA ODA BAŞKANLARINA ESNAV , İŞ ADAMLARINA VE EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR

Festivale ilgili SATİYAD yönetim kurulu adına başkan Tahsin Boğday tarafından yapılan açıklamada “ Bu yıl dernek olarak 1.sini düzenlediğimiz 1. Samandağ Turizm Festivaline Bütün Hatay Halkını davet ediyoruz. Festivalin amacı, adından da anlaşılacağı üzere Turizmi canlandırmak, ilçemizin sahip olduğu doğal, kültürel ve tarihi zenginlikleri en iyi şekilde değerlendirerek tanıtımını yapmak. Sportif faaliyetlerle gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmaya ve onları sağlıklı bir yaşama teşvik etmektir. Bu festivale destek veren başta İlçe Kaymakamımız Sayın Dr. Cahit Çelik’e, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Lütfü Savaş’a, Samandağ Belediye Başkanımız Sayın Mithat Nehir’e, sivil toplum kuruluşlarına, odalara , işadamlarımıza, vakıflara, Meydan, Çevlik ve Deniz Sitesindeki işletmeci arkadaşlarımıza, esnafımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.

Kasım 24, 2017

ÖĞRETMENLER GÜNÜ SAMANDAĞ’DA BÜYÜK BİR COŞKU İLE KUTLANDI

24 Kasım Öğretmenler Günü, Samandağ 75. Yıl Parkında büyük bir coşku ile kutlandı. Sabah saat 09:00’da başlayan kutlama törenine Samandağ Kaymakamı Dr. Cahit Çelik, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Emrah Nergiz, Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Kamacı,…
Kasım 24, 2017

SAMANDAĞ BELEDİYE BAŞKANVEKİLİ MEHMET ALİ KAMACI ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Samandağ Belediye Başkan Vekili Mehmet Ali Kamacı yayınladığı bir mesajla öğretmenler gününü kutladı. Kamacı mesajında:”Öğretmenlerimiz Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde laik ,çağdaş eğitimi özümseyerek , donanımlı ve ahlaklı nesillerin yetişmesi…

SAMANDAĞ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET YILDIZ ,ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI.

Kas 24, 2017
Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız , 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla…

“ÇOCUKLARIMIZIN SAĞLIKLI BÜYÜMELERİ İÇİN ELİMİZDEN GELEN HER ŞEYİ YAPIYORUZ”

Kas 23, 2017
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in öncülüğünde kurulan Samandağ Belediyesi Kreş ve…

SAMANDAĞ BELEDİYESİ EKİPLERİ KOORDİNELİ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Kas 23, 2017
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in talimatları doğrultusunda Fen İşleri…

SAMANDAĞIMIZI EL ELE, HEP BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ

Kas 23, 2017
Samandağ Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından Çiğdede Mahallesi’nde, Hadim Sokak ile…