Samandağ Turizm İşletmecileri ve Yatırımcıları Derneği(SATİYAD) tarafından düzenlenen 1. Samandağ Turizm Festivali etkinlikleri kapsamında ünlü Sanatçı Çelik Ali İsmail Korkmaz festival alanında sahne çıkarak hayranlarıyla buluştu.

Türkiye’nin yakından tanıdığı sanatçı Çelik hayranları tarafından ayakta alkışladı Sanatçı Çelik’in söylemiş olduğu ritmik şarkılarla Samandağlılar gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlendiler.

Samandağ Turizm İşletmecileri ve Yatırımcıları Derneği SATİYAD tarafından birincisi düzenlenen, Samandağ Kaymakamlığı, Büyükşehir Belediyesi, Samandağ Belediyesi, sivil toplum kuruluşları, spor kulüpleri, işadamları ve esnaf tarafından desteklenen 1. Samandağ Turizm Festivali 13- 19 Ağustos tarihleri arasında Ali İsmail Korkmaz Festival Alanında etkinlikler devam ediyor.

Festival kapsamında Plaj Futbolu, Plaj Voleybol turnuvası, yerel ve ulusal düzeyde sanatçıların konserleri, Bisiklet yarışı, sualtı dalışı, yelken sörfü ve doğa yürüyüşü etkinlikleri yer aldı.

PROTOKOLE, STK’KARA ODA BAŞKANLARINA ESNAV , İŞ ADAMLARINA VE EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR

Festivale ilgili SATİYAD yönetim kurulu adına başkan Tahsin Boğday tarafından yapılan açıklamada “ Bu yıl dernek olarak 1.sini düzenlediğimiz 1. Samandağ Turizm Festivaline Bütün Hatay Halkını davet ediyoruz. Festivalin amacı, adından da anlaşılacağı üzere Turizmi canlandırmak, ilçemizin sahip olduğu doğal, kültürel ve tarihi zenginlikleri en iyi şekilde değerlendirerek tanıtımını yapmak. Sportif faaliyetlerle gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmaya ve onları sağlıklı bir yaşama teşvik etmektir. Bu festivale destek veren başta İlçe Kaymakamımız Sayın Dr. Cahit Çelik’e, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Lütfü Savaş’a, Samandağ Belediye Başkanımız Sayın Mithat Nehir’e, sivil toplum kuruluşlarına, odalara , işadamlarımıza, vakıflara, Meydan, Çevlik ve Deniz Sitesindeki işletmeci arkadaşlarımıza, esnafımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.

Eylül 25, 2017

BAŞKAN VEKİLİ ELMAS KOKU

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in Sodem(Sosyal Demorat Belediyeler Derneği) toplantısında İstanbul’da bulunmasından dolayı Samandağ Belediye Başkanlığına Meclis Üyesi Elmas Koku vekalet edecek. Samandağ Belediye meclisinde kadın temsiliyet oranı…
Eylül 25, 2017

SAMANDAĞ BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir öncülüğünde Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından 2017 – 2018 eğitim öğretim yılının başlaması ve okulların açılması sebebi ile okul bahçelerinde ağaç budama ve temizlik çalışmaları yapıldı. Ayrıca…

BAŞKAN NEHİR SODEM TOPLANTISINA KATILDI

Eyl 25, 2017
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Sosyal demokrat belediyeler arasındaki iletişimin…

SAMANDAĞ BELEDİYESİ, “AMBALAJ ATIĞI GERİ KAZANIM PROJESİ'Nİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Eyl 25, 2017
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in talimatları doğrultusunda daha temiz ve daha…

DİTABETTE DOKU VE ORGANLARI KORUMA DİYABET EĞİTİMİ BİLİNÇLENDİRME SEMİNERİ SAMANDAĞ'DA GERÇEKLEŞTİ

Eyl 25, 2017
23.09.2017 Cumartesi günü saat 14.00 ‘ te Samandağ Belediyesi eski nikah salonunda…

BAŞKAN YAMAN’IN ACI GÜNÜ

Eyl 25, 2017
Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman abisini kaybetti.Defne Belediye Başkanı Dr.…