Samandağ Enduro Kulübü Başkanı Mithat Kazan ve kulüp yöneticileri Mehmet İlker İlbeyi, Özgür Miçooğulları Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’i ziyaret ettiler. Başkan Nehir’e 5 Ağustos’ta yapılan Samandağ( Samountain) Motosiklet Festivali’ne katkılarından dolayı teşekkür ettiler ve plaket takdim ettiler. Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir Samandağ Enduro Kulü Başkanı Mithat Kazan’a Motosiklet sporuna katkılarından dolayı teşekkür etti. Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Kamacı Başkan Nehir’İn makamında gerçekleşen ziyarette bulunarak, enduro kulübü yöneticilerine kutladı. Başkan Yardımcısı Kamacı, Kask ve gerekli ekipman giyildiği zaman risklerin en aza indiğini belirtti.
Başkan Nehir konuşmasında:” Samandağ Motosiklet Festivali başarıyla gerçekleşti. Festivalimizin amacı trafik kurallarına uyulması ,gerekli teçhizatların kullanılması konusunda gerekli hassasiyetin oluşturulması ve farkındalık oluşturulmasıydı. İlçemizin İklimsel, coğrafi koşullarından dolayı motosiklet kullanımı özellikle yaz aylarında artış gösteriyor. Motosiklet gençlerimiz ve aileleri için yaygın kullanılan bir araç haline gelmiştir. Gençlerimizin can güvenliği için trafik kurallarına uymasını, kask ve gerekli ekipmanların takılmasını arzu ediyoruz. Her daim gençlerimizin eğitilmesi noktasında bir duruş sergilemeye devam edeceğiz. Halkımızın bu konuda Hassasiyet göstermesini istiyoruz. Herkese teşekkür ediyoruz. “ifadelerine yer verdi.


Samandağ Enduro Klüp Başkanı Mithat Kazan :” Hatay’da bir ilk olan Motosiklet festivalimizi gerçekleştirdik. Festivalimizin her aşamasında İlgi ve desteğini yanımızda hissettiğimiz Belediye Başkanımız sn. Mithat Nehir’e teşekkür etmek için buradayız. Belediye Başkanımız sn.Mithat Nehir’e ,Belediye Başkan Yardımcısı sn.Mehmet Ali Kamacı’ya ,Belediye Başkan Yardımcısı sn.Mehmet Yıldız’a ,emeği geçen herkese teşekkür ederiz. “ifadelerine yer verdi.
Başkan Nehir Metyu Motor sahibi ve enduro kulubu başkanı Mithat Kazan’a teşekkür plaketi takdim etti.Samandağ Enduro kulübü Mersin İli Çamlıyayla İlçesinde gerçekleşecek olan Motosiklet festivaline katılacaklarını ifade ettiler.