24 Haziran Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimi için sandığa giderek oyunu kullanan Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, sonuçların gelecek adına tüm ülkeye hayırlı olmasını diledi.
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, 24 Haziran Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimi için
eşi Hülya Nehir, oğlu Cem Nehir ile birlikte sandık başına gitti.


Adem Nural Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde oy kullanan Başkan Nehir, eşi Hülya Nehir ve oğlu Cem Nehir, 1053 numaralı sandıkta oylarını kullandılar.
Oyunu kullandıktan sonra sandık görevlilerine başarılar dileyen Başkan Nehir, daha sonra okulda kurulan diğer sandıkların görevlilerini ziyaret ederek kolay gelsin dileklerinde bulundu.
Başkan Nehir sandık başına gelen vatandaşlarla da kısa süre sohbet ederek, oy kullandıkları için teşekkür etti.
Oy kullanma işlemlerinin ardından sandık görevline kolaylıklar dileyen Başkan Nehir: ““Günün ilk saatleri, Adem Nural Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 1053 Numaralı sandıkta oyumuzu kullandık. Ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.Ülkemizde çok sıkıntılar yaşandı,ülkemizin bu seçimden beklentisi büyük, umarız ve dileriz ki bu seçimler ülkemizin bundan sonraki sürecine, demokrasisine, ekonomisine, huzuruna katkı sunar. Böyle bir sonuç bekliyoruz ve temenni ediyoruz.”dedi.
Samandağ Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Hülya Nehir: “Herkese günaydın. Güzel bir günde denizin esintisinin olduğu bir yerde bir oy kullanmak nasip oldu. Bundan sonra memleketimiz inşallah daha bir ekonomiye, huzura kavuşur. Biz artık TAMAM dedik. Herkese hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.