Enerjisa Samandağ Bayiliği görkemli bir törenle dün hizmete girdi.
Hastane Caddesi Deniz Market yanında bulunan ve Faik Arslan’a ait olan Enerji Sa Samandağ Bayiliği açılış törenine, İlçe Kaymakamı Murat Kütük, Belediye Başkan Yardımcısı Meltem Ahras Nural, Enerjisa Parekende Şirketi Genel Müdürü Hüseyin Çağlar, Satış Direktörü Ersin Esentürk, Hatay Bölge Müdürü Ali Rıza İşoğlu, şebeke operasyonları müdürü Rıfat Samaç, müşteri operasyonları müdürü Ümit Çeliker, Enerji Sa Toroslar EDAŞ dağıtım direktörü Mehmet Kayacı, Hatay Bölge Müdürü Aydın Şahin, Toroslar Samandağ dağıtım işletme amiri Vecih Doğru, Samandağ Muhtarlar Derneği Başkanı Mahir Ceburoğlu, mahalle muhtarları ve çok sayıda davetli katıldı. açılış töreninde konuşan ilçe Kaymakamı Kütük “ Enerji Sa bayiliğinin Samandağ’da açılmasını çok olumlu buluyorum. Geçenlerde Adana’daki bir abonelik işlemlerini buradan yaptık. İnşallah güzel ve kaliteli hizmet göreceğiz. Tüm Samandağ’ına hayırlı olmasını diliyorum.” dedi. Enerjisa Paregende Şirket Genel Müdürü Hüseyin Çağlar törende yaptığı konuşmada “ Samandağ, bizim 107 ilçemizden biridir. İnşallah müşterilerimize daha yakın olmak için Faik Bey’ in sahipliğinde buradaki işlem merkezimizi açıyoruz. Hayırlısıyla müşterimizin daha yakınında, daha iyi hizmet vermek istiyoruz. Hayırlı uğurlu olsun. “ dedi.
Enerjisa Samandağ Bayii Faik Arslan açılışa katılan herkese teşekkür ederek “ Samandağ Halkına böyle bir hizmetin ihtiyacı olduğunu düşünerek bayiliğimizi açmış bulunmaktayız. Bundan sonra Samandağ halkının bu konudaki sıkıntılarını gidermeyi amaçlıyoruz. Fatura ödeme konusunda işlem bedeli alınmadan en seri ve rahat bir şekilde ekrandan direkt düşerek sorun yaşamadan en iyi şekilde hizmet vermeye başladık. Tüm Samandağlılara hayırlı olsun. “ dedi. Açılışın ardından Bizim Ev Organizasyon tarafından hazırlanan ikramlar konuklara sunuldu.
Enerjisa yönetiminden konuyla ilgili yapılan bilgilendirmede şu ifadelere yer verildi. ”Müşterilerine kaliteli ve en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdüren Enerjisa, Adana, Osmaniye ve Hatay’da 6 Yeni Enerjisa İşlem Merkezi açtı. Enerjisa, 9 milyon müşterisinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak, elektrik tedarikinde değer yaratmak ve satış sonrasında destek sağlamak için fiziksel ve dijital kanallar üzerinden yeni çalışmalarını hayata geçirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Adana, Osmaniye ve Hatay’da toplam 6 yeni Enerjisa İşlem Merkezi’nin daha açılışı gerçekleştirildi.
Enerjisa İşlem Merkezleri’nde (EİM) Enerjisa müşterilerinin tek noktada birçok işlemi tek seferde gerçekleştirebilmesine olanak sağlanıyor. Müşteriler, kaliteli hizmetten yararlanırken zamandan da tasarruf ediyor. Abonelik başvurularında gerekli evrakları temin eden müşteriler işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde Enerjisa İşlem Merkezleri’nde (EİM) tamamlayabiliyor. Ayrıca elektrik faturasını ödeyebiliyor, elektrik abonelikleriyle ilgili açma-kapama ve nakil işlemleri de yürütebiliyor. Bunun yanı sıra doğalgaz, su ve cep telefonu faturaları da dâhil olmak üzere geniş yelpazede fatura ödeme imkânı sağlayan Enerjisa İşlem Merkezleri’nde (EİM) yapılan elektrik faturası ödemelerinde müşterilerden işlem bedeli alınmıyor. Enerjisa İşlem Merkezleri’nde sunulan kaliteli hizmeti daha da yaygınlaştırarak müşterilere daha yakın ve kolay hizmet verilmesi hedefleniyor. Toroslar bölgesinde Enerjisa İşlem Merkezleri’nin (EİM) sayısı 2018 yılı başından itibaren 15 yeni nokta açılışı ile toplamda 33’e ulaştı. Hizmet verilen bölgelerde Enerjisa İşlem Merkezleri’nin (EİM) toplam sayısı Temmuz sonuna kadar 85’e, yılsonuna kadar da sayısının 105‘e ulaşması hedefleniyor. Müşterilerine yenilikçi ürün ve hizmetler sunmak için çalışan Enerjisa, hizmet ağı ve kalitesini de her geçen gün arttırmaya devam edecek. Enerjisa İşlem Merkezleri (EİM), hafta içi 08:30 – 18:30, cumartesi günü ise 09:00- 16:00 saatlerinde hizmet veriyor. Enerjisa İşlem Merkezleri aşağıda yer alan adreslerde hizmet verecek; Enerjisa Adana Kozan İşlem Merkezi: Tufanpaşa Mah. Saim Beyli Cad. No:9/B Kozan, Adana Enerjisa Osmaniye İşlem Merkezi: Adnan Menderes Mah. Atatürk Cad. Metin Tamer Sitesi 2 Blok B Blok D. 448 Merkez, Osmaniye Enerjisa Dörtyol İşlem Merkezi: Numune Evler Mah. M. Doğanay Öçgüder Cad. No:81/B Dörtyol, Hatay Enerjisa Samandağ İşlem Merkezi: Atatürk Mahallesi Hastane Caddesi Bedir Mahmut Apartmanı No:16 -Zemin Kat Samandağ, Hatay Enerjisa Antakya Defne İşlem Merkezi: Armutlu Mah. Gündüz Cad. No:61/1 Defne, Hatay Enerjisa Reyhanlı İşlem Merkezi: Yeni Mah. 105 Sokak No: 1/3 Reyhanlı, Hatay”