Tomruksuyu mahallesinin kanaat önderleri Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’e geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.
Tomruksuyu mahallesi Kanaat önderleri,Şeyh İbrahim Sivri,Şeyh Kemal Akar, Şeyh Mustafa Sivri, Şeyh Hafız Yücesef,Samet Sivri,Yakup Sivri ile birlikte Çiğdede Mahalesinden Kanaat önderi Şeyh Galip Hocaoğulları Yaylıca Mahallesinden Kanaat önderi Şeyh Süleyman Yıldız, Şeyh Celal Duyan Samandağ Belediye meclis üyesi Behcet Bolat,Habip Kapı, ve Av.Hatay Tut katıldı.

Kanaat Önderi Şeyh Maruf Akar :” Samandağ Belediye Başkanına yönelik yapılan bu saldırı kabul edilemez. Bu saldırının Tomruksuyu halkı ile hiçbir ilgisi yoktur.Tamamen saldırıyı gerçekleştiren o kişiyi bağlar.Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir,Bu göreve seçilmeden önce de ,seçildikten sonrada sevdiğimiz,saydığımız bir insandır. Her zaman iyi ilişkiler içinde olduk.Böyle bir olayın mahallemizde gerçekleşmesi bizleri derinden üzmüştür.Mahallemizin bu şekilde anılması bizi yaralamıştır. Başkan Nehir’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz”dedi.
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir ,saldırganı tanımadığını, hiçbir şekilde her hangi bir diyalog’da bulunmadığını belirtti. Bu saldırının Tamamen saldırganın şahsı ile ilgili olduğunu söyledi. Tomruksuyu mahallesi halkı ile her zaman iyi ilişkiler gerçekleştirdiğini ve her zaman saygı ,sevgi çerçevesinde iyi ilişkiler geliştireceklerini belirtti. Tomruksuyu mahallesi kanaat önderlerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.